ТИМУДАК (на рос мові)
ТИМУДАК (на рос мові)
80.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Жартівливі пігулки «Тымудак» – антипсихотичний транквілізатор нового покоління. Препарат, який має своєрідну заспокійливу дію, що супроводжується зменшенням реакцій на зовнішні стимули, ослабленням психомоторного збудження та афективної напруженості, придушенням почуття власної непогрішності, ослабленням агресивності.

— — — — — — —

Жартівливі пігулки «Тымудак» – це не тільки оригінальна коробочка з кумедною назвою. Найцінніше всередині – це жартівлива інструкція, складена за всіма правилами написання інструкцій медичних препаратів! Вона не тільки розвеселить, а й змусить замислитись і з позитивом поглянути на світ!

Окрім стандартної інструкції в цих таблетках є ще одне вкладення, в якому наведений збірний образ мудака. При нагоді прочитайте перед даруванням таблеток - адже інформація корисна і для дарувальника таких таблеток!

Нормальну людину таблетки «Тымудак» або розвеселять, або змусять замислитися, а мудак буде ображений і визнає, що це випад особисто проти нього чи проти всього людства.

П.С.: Якщо Ви отримали ці пігулки в подарунок – це означає, що хтось із вашого кола спілкування вважає вас мудаком і має сенс подумати про те, що, можливо, в цьому є частка істини. Але все не так погано, як здалося з першого разу. Дарувальник дає вам шанс на порятунок від такої репутації. А перший крок до цього – усвідомлення причин. Запитайте себе, які Ваші дії та висловлювання могли стати причиною виникнення такої думки про вас, а потім спробуйте змінити свою поведінку, щоб уникнути таких дій та висловлювань.

Надалі намагайтеся уникати таких дій, через які Вас можуть вважати мудаком. Якщо Ви допускали такі дії в минулому, перепросіть їх перед іншими учасниками. Всупереч поширеній помилці, Ви не виглядатимете слабким, вчинивши так; навпаки, учасники оцінять Ваше прагнення досягти взаєморозуміння і, напевно, поважатимуть Вас і краще до Вас ставитимуться. Все у ваших руках!

Перед проходженням курсу лікування слід уважно ознайомитися з інструкцією для застосування препарату «Тимудак» і час від часу переглядати її.

— — — — — — —

Купити таблетки «Тимудак» можна оформивши замовлення на сайті.

Відправлення товару тільки Новою Поштою (за передоплатою), доставка за рахунок покупця (див. розділ «Доставка).

Детальніше про товар читайте в розділі «Про нас».

— — — — — — —

А якщо без жартів то, що ж в самих таблетках?

Всередині жартівливої упаковки - аскорбінова кислота у вигляді жувальних таблеток з приємним апельсиновим смаком і ароматом в оригінальній упаковці виробника.

Упаковка: таблетки № 12*2 у блістерах, в упаковці.

Виробник: Україна

Склад: вітамін С

Не є лікарським засобом.

Детальна інформація про продукцію, передбачена чинним законодавством України, в т.ч. Законом України «Про захист прав споживачів», міститься на оригінальній упаковці (блістері) і в інструкції виробника, що містяться всередині жартівливої упаковки.

— — — — — — —

Лікуємося з насолодою!

З чудодійними пігулками, виготовленими за оригінальною технологією позитивних і життєрадісних фармакологів світу, лікування завжди буде в радість!

Чудовий креативний подарунок для друзів, які розуміють гумор.

Скористайтеся можливістю поповнити аптечку друзів радістю та позитивом!